Doktorum Kim?

www.doktorumkim.com

Op.Dr. Meltem Eğilmez Kalkavan

Yazan: doktor Tarih: 03 Ara 2009 | Kategori:: İstanbul, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM-İstanbul Doktorları

Eğitimi: Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (İ.Ü. Tıp Fakültesi)
2007-Obstetrik Ultrasonografi Kursu (TJOD)
2002-Conraseptive Choises Symposium (Berlin,GERMANY)
2002-Menopoz İzlem ve Tedavi Kursu (Türkiye Menopoz ve Osteoporoz Derneği
1999-Obezite Çalışma Grubu
1996-Meme Hastalıkları Eğitim Kursu (İ.Ü. Tıp Fakültesi )
1995-İ.Ü. Tıp Fakültesi KAdın Hastalıkları ve Doğum A.B.D. Uzmanlık Diploması
1988-1994 Al Yamamah Hospital,The Royal College Of London Mrcog
(Membership Of Royal College Of Gynaecologist)
1986-1988 Anestezioloji ve reanimasyon A.B.D. Uzmanlık Öğrencisi (Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi)
1985- Rahim İçi Araç Uygulama Kursu (Hacettepe Ün. Tıp Fakültesi)

İletişim:

İstanbul Hizmet Hastanesi

Adres : Merter-Bahçelievler E-5 yanyolu, Eserkent yanı,  Bahçelievler / İSTANBUL

Telefon : (0212) 444 8 111, (0212) 557 70 70

GD Star Rating
loading...
Op.Dr. Meltem Eğilmez Kalkavan, 4.8 out of 5 based on 8 ratings
Ziyaret Edilme Sayısı: 47158 defaToplam 10 Yorum ; » “Op.Dr. Meltem Eğilmez Kalkavan”

 1. ALLAH YENGEM PINAR’DAN RAZI OLSUN Kİ BENİ MELTEM HANIMLA TANIŞTIRDI.ŞUAN 33 HAFTALIK GEBEYİM AMA BEN MELTEM HANIMLA 23.CÜ HAFTAMDA TANIŞTIM.O HAFTAYA KADAR MECBURİ OLARAK 3 DOKTOR DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDIM KEŞKE İLK ÖNCE TANIŞMA ŞANSIM OLSAYDI.ALLAH A ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİLİK ÇOK İYİ GİDİYORUZ ÇOK MEMNUNUM.İLGİSİ ALAKASI GÜLER YÜZÜ HERŞEYE DEĞİYO .HAYIRLISIYLA DOĞUMUDA BİR ATLATALIM OZAMAN ONA DAHA ÇOK DUA EDİCEM :)

 2. Dr.Meltem hanımla pratisyen hekimlik döneminde Ankara’da
  çalışma şerefine ailecek nail olduk.Herzaman güler yüzlü ve altın gibi kalpli oluşunun yıllar sonra mesleğine de yansıyacağından hiç bir zaman şüphemiz olmamıştı.Başarılı
  oluşunu görmek bizi çok sevindirdi.Selamlar Hocam.

 3. Bir kez karşılaştım ve anne olamıyacağımı söyledi. Ben şu an 3 aylık gebeyim.  Hayatımdaki, gördüğüm en soğuk ve ilgisiz doktor. Çok üzdü beni. Asla bir daha Hizmet hastanesine ayak atmam. Önünden geçtiğimde bile türylerim diken diken oluyor.

 4. slm meltem hanm naslsınz.?

 5. merhaba Meltem hanım ufuk hastanesinden ayrılmışsınız.Sizin adresinizi telefonunuzu çok aradım bulamadım,sizin gibi doktor bulamadım hiçbir zaman 2004 de bebeğim olmuştu.Önce Allahın sonra sizin sayenizde başardık.Çok riskli bir hamilelik geçirmiştim.Siz bana çok yardımcı olmuştunuz.Şuan oğlum 7,5 yaşında 2. sınıfa gidiyor.Çok başarılı tekrar 2 kez hamile kaldım 2,5 aylık ken düştüler düşük yaptım.Tekrar size gelmek istiyorum.

 6. dr. meltem hanım çok soğuk bir kadın iletişimi hastayla çok zayıf üstüne üstlük her gittiğinizde bekliyorsunuz içeri girdiğinizde kusara bakmayın bile yok sonuç itibari ile bu geciikme rutine binmiş bu tarz durumda en azından hemşiresi arayıp gecikmeyle ilgili bilgi verebilir herkesin cep tel sistemede kayıtlı gelelim sn meltem hanıma 5 dk muayene yapıp sizi gönderiyor çok ilgisiz boşuna zaman kaybı derim kesinlikle tavsiye etmem hem paranıza hem de zamanınıza yazık

  saygılarımla

 7. mart 2013te hizmet hatanesinde epidural normal doğum yaptım doktorum meltem hanımdı hamilelik süresince de başından beri kendisine gidiyordum, çok memnun kaldım, randevuların kalabalık oluşu, randevu harici ara randevu yazılması beklemelerin yaşanması doktorun değil hastanenin sorunu bence, bunlar da Meltem hanımın çok talep edilmesinden kaynaklanıyor bence,ama yine de yeterince ilgili ve bilgili bi doktor ben çok memnun kaldım her soruma cevap alabildim (yeter ki kendimizi tek ve öncelikli zannetmeyelim, ben muayendeyken zırt pırt herşeyi sormak  için arayan hemen bağlanmak cvp almak için arıza çıkaranları görüyodum, e kadın call center çalışanı değil ki doktor, muayene yapıyo zaten oldukça yoğun, ben olur olmaz şeyler için kendisini rahatsız etmezdim zaten ilk muayenede verdiği kağıtlarda biçok soruya cvp bulabildim, sonrasında sorabileceklerime internet hepimizin evinde var oradan da cvp bulabildim, gerektikçe kendisine mail de attım müsait olduğunda aynı gün içinde yanıtlıyo) herşeyimi kontrol etti, hiçbi sorun yaşamadım, herkese tavsiye ediyorum…

 8. Hamileliğimin beşinci ayında meltem hanıma tavsiyeler üzerine geçtim.İnanılmaz soğuk ve insanı geren bir tavrı var ayrıca kilo takıntılı hastalık derecesinde.Normal giden doğumlarda iyi olabilir ancak kendisi detayları göremeyen bir dr.36.haftadan itibaren suyum azalmaya başladı ve bebeğim kilo almadı buna rağmen beni gözetimde tutmayarak 38.hafta da koyun keser gibi sezeryan oldum yani amelyat öncesi ne takip yapıldı ne de gerekli tahlil tetkik koyun gibi kesildim.Meğer oğlum karnımda enfeksiyon almış yawrum sadece 10 gün yaşadı ve bebeğimi kaybettim.Allah onu bildiği gibi yapsın ben hakkımı helal etmiyorum.Sizlerde giderken bir kez daha düşünün bence!!!

 9. muayenede kendinizi sıradan bir devlet hastanesinde hissediyosunuz.o kadar hızlı ve somurtkan.biraz ilgi ve bilgi için dünyanın parasını veriyorsunuz ve sonra ilaç firmasıyla sohbetini 45 dk bekliyorsunuz.

 10. bu bayana gideceğinize devlet hastanesine gidin…en azından paranız cebinizde kalır. ben de çoğu kişiyle aynı fikirdeyim.. soru sorduğumda elime çıktı alınmış 3-5 kağıt verdi;hepsi burada yazıyor dedi :)

Yorum Ekleyin

Spam Protection by WP-SpamFree